1.Обмін товару у випадку браку
У разі виробничого браку або помилок при зборі Обмін проводиться за наш рахунок, протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання Вашої посилки, крім п'ятниці та неділі. При відсутності товару для обміну на складі до 7 робочих днів.
Для обміну Вам необхідно відправити на електронну скриньку [email protected] лист або зв'язатися з нашим менеджером за телефоном 0 800 750-741 (безкоштовно по Україні), із зазначенням номера замовлення, фото браку та детальнішим описом.

 

2.Обмін товару на інший розмір
Ви можете обміняти товар на інший розмір за свій рахунок протягом 14-ти днів з моменту отримання замовлення, якщо в моделі доступний потрібний Вам розмір.
Обмін проводиться протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання Вашої посилки, крім п'ятниці та неділі. При відсутності товару для обміну на складі до 7 робочих днів.
Для обміну Вам необхідно відправити на електронну скриньку [email protected] лист або зв'язатися з нашим менеджером за телефоном 0 800 750-741 (безкоштовно по Україні), із зазначенням номера замовлення і на який розмір необхідно зробити заміну.
Обмін можливий, якщо товар не був у використанні, збережено його товарний вид (ярлики, упаковка).
Ношені і випрані речі обміну НЕ підлягають.

 

3.Повернення товару
Ви можете повернути товар за свій рахунок протягом 14-ти днів з моменту отримання замовлення.
Для повернення Вам необхідно відправити на електронну скриньку [email protected] лист або зв'язатися з нашим менеджером за телефоном 0 800 750-741 (безкоштовно по Україні), із зазначенням номера замовлення та причиною повернення.
Грошові кошти будуть переведені на рахунок клієнта від 1 до 3 днів з дати надходження товару на склад.
Ношені та випрані речі поверненню не підлягають.
 

4.Товари, що не підлягають обміну або поверненню
Здійснюючи покупки, пам'ятайте, що існує перелік товарів, які не можна повернути і обміняти.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів",виключення становлять товари належності якості, що входять до переліку, а саме:

  • корсетні товари
  • пір'яно-пухові вироби
  • рукавички
  • білизна натільна (у т.ч. купальники)
  • панчішно-шкарпеткові вироби.

З повагою інтернет магазин Зелла.