Вочевидь усі володарки пишних форм хоч раз у житті запитували чому модний одяг зупиняється на розмірі XL. Чому так і де справедливість? Адже усім хочеться одягатись красиво та стильно.

На жаль, дуже часто вибір одягу для повних обмежується мішкуватими блузами, темними відтінками та мінімалістичним дизайном. Але іноді так хочеться не зважати на усі ці обмеження та отримати доступ до яскравих принтів і приталених фасонів.

І саме останніми роками це стає дедалі легше зробити. “Правила моди” стираються, діапазони розмірів розширюються. Відомі бренди для показу своїх колекцій вже не обирають худощавих манекенниць.

 

         

 

«Ми отримаємо те, що мають вони!» - нове гасло споживачів plus-size.Такий підхід дає кожному однакову можливість бути собою. Пишним жінкам вже не потрібно маскувати свої форми за широкими чорними сукнями. А сміливо можна підібрати для себе блискітки та квітковий принт.

Любіть свої тіла та тіште їх гідним одягом. Підкресліть свою красу та отримуйте приємні враження від покупок.

Наш магазин одягу ZELLA із задоволенням представляє Вашій увазі модні новинки у великих розмірах. Адже ми розуміємо, що розкішні жінки повинні мати доступ до стильного одягу.