Для кожної жінки зовнішній вигляд є важливою ланкою у її житті. Звісно це стосується, не тільки на роботі, серед подруг чи на святкуваннях, але і ВДОМА! Дуже тішить, що у наш час виглядати красиво та охайно вдома, так само важливо, як і поза її межами. Тому давайте сьогодні поговоримо про піжами.


                   


Існує багато видів піжам, різних за кольором, дизайном, тканиною, фактурою, комбінацією комплектів ... Спільне у них те, що це домашній одяг, який можна використовувати не тільки для сну. 

Є декілька критерій, якими необхідно керуватися, при виборі  піжами. Але в основному, ми обираємо два фактори: комфорт та естетика.

Але головне на що, слід звернути увагу це матеріал. Для піжами найкраще підходять натуральні тканини, звісно виходячи із пори року. Весняно-літній сезон - бавовна, тонкий трикотаж, шовк, атлас, сатин. Зимово-осінній -  махра, велюр, теплий фліс.

             

На нашому сайті представлено піжами, які підкорять Ваше серце, оскільки  наші фахівці слідкують за модними тенденціями та тримають руку на пульсі, щоб ми залишалися актуальними та трендовими для Вас!

Ось декілька варіантів піжам, які Ви можете придбати у нашому магазині ZELLA 
Більше піжам Ви можете переглянути перейшовши за цим посиланням - Дивитися ПІЖАМИ

   
               


Від якості тканин та  крою піжам залежить те, наскільки міцним і спокійним буде Ваш сон. А вже від здорового сну залежить і цілий день - Ваш настрій, працездатність і самопочуття.


Залишайтесь разом із магазином ZELLA.
Бажаємо солодких Вам снів.