Всі вже, мабуть, давно чули про “фруктову” класифікацію фігур (фруктова вона, бо є там і яблучко, і груша) Також тут є геометричні фігури - трикутник та прямокутник, а також  пісковий годинник. Але усі ми надто унікальні, у кожної свої параметри. Одна хоче підкреслити саме те, що інша воліла б приховати.

Не потрібно одягатись у чорний балахон, щоб відчувати себе впевненіше. Ми поділимось з Вами таємницями про те, що допоможе саме Вашій фігурі виглядати неперевершено.

1. Те, що хочемо замаскувати - одягаємо у спокійні однотонні кольори. Без зайвих деталей, аплікацій чи потертостей. Нехай ця частина Вашого тіла не привертає зайвої уваги, але залишається елегантною.


2. Для того, щоб врівноважити фігуру - робимо акцент на тій частині, що менше/вужче  (плечі, стегна чи груди). Це можна зробити за допомогою принтів, яскравого забарвлення, написів чи малюнків. Візуально це додасть об’єму саме тим областям, що є меншими.3. Краще уникати занадто тонких тканин. Тонка структура - це саме те, що ми шукаємо влітку, але важливо не переборщити.


4. Відкриті зап’ястя, щиколотки, ключиці завжди полегшують силует. Це особливий секрет, адже будь-який образ можна підкорегувати  так, щоб виглядати ще краще! Вам потрібно лише підігнути рукави чи низ штанів і вуаля - Ви стрункіша.


5. А секрет довгих ніжок - це взуття в тон штанів чи колготок. Тоді як зі спідницею найкраще пасуватимуть пастельні (нютові) кольори взуття.


6. Також не варто забувати про доповнення та акценти в образі. Ними можуть бути - яскравий макіяж, зачіска, та цікаві аксесуари (сумочки, окуляри, прикраси).

 

Мистецтво створення свого образу потребує багато практики, але з часом Ви зможете бездоганно підкреслювати свій силует та подавати переваги своєї зовнішності.

 

Не забувайте, що у нашому магазині є широкий асортимент товарів на будь-який смак, а досвідчені менеджери із задоволенням допоможуть підібрати образ саме на Ваш тип фігури.